Prezentacja szkoły

Mapa placówki

Szkoła podstawowa mieści się w dużym, nowoczesnym budynku, który został specjalnie przystosowany do potrzeb uczących się dzieci. Staraliśmy się, by nasza placówka była miejscem bezpiecznym, jak najbardziej przyjaznym dzieciom - optymalną przestrzenią, w której nasi uczniowie będą nie tylko zdobywać wiedzę, ale także odkrywać i rozwijać swoje talenty oraz kształtować charakter i osobowość.

Sale lekcyjne

Sale lekcyjne są przestronne, dobrze doświetlone światłem z zewnątrz. Krzesełka i stoliki dostosowano do wzrostu i wieku uczniów. Ciepłe kolory ścian, pomysłowe wykończenie, profesjonalne pomoce naukowe, sprawiają, że dzieci czują się dobrze w swoich klasach i uczą się w nich z przyjemnością.


Stołówka

Stołówka to ładne i estetyczne miejsce, gdzie dzieci mogą zjeść zdrowy i pożywny obiad. Jako szkoła promująca zdrowy styl życia, przykładamy szczególną wagę do jakości posiłków spożywanych przez naszych podopiecznych.

czytaj więcej...

Biblioteka

W bibliotece szkolnej uczniowie znajdą duży księgozbiór. Książki można wypożyczyć do domu lub skorzystać z czytelni, wyposażonej dodatkowo w stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu (z odpowiednimi zabezpieczeniami).

czytaj więcej...

Świetlica

Świetlica to ważne miejsce w naszej szkole. Pod opieką wychowawców dzieci mogą tu przebywać po zakończeniu zajęć obowiązkowych, do godziny 18.00. Przestrzeń świetlicy zaprojektowano tak, by znalazło się tu miejsce w którym można odpocząć, wygodnie poczytać, odrobić lekcje, a...

czytaj więcej...

Sala komputerowa

W sali komputerowej na dzieci czeka specjalnie dobrany, nowoczesny sprzęt multimedialny. Zajęcia komputerowe w naszej szkole traktujemy jako okazję do zaprezentowania uczniom możliwości pracy i zabawy z użyciem komputerów. Ponadto, stawiamy sobie za cel, aby obok praktycznych umiejętności, nauczyć dzieci jak bezpiecznie poruszać się w wirtualnej przestrzeni, uświadomić, jakie czekają na nie zagrożenia i pułapki.